Реконструкція ТЦ Аладдін

У 2014 році компанія ТОВ «Інтер Флатінум» успішно завершила реконструкцію ТРЦ «Аладдін», що тривала майже рік. Складність реконструкції полягала в тому, що за умовами контракту компанія «Інтер Флатінум» проводила всі свої роботи в нічний час, не зупинивши при цьому роботу орендарів ні на один день.

З лютого по вересень 2014 го була проведена технічна реконцепция: було повністю замінено освітлення і стеля, сходовий проліт з мінус першого на другий поверх реконструйований на ескалаторних групу, змінено зовнішнє освітлення і кольорова гамма, використані нові сучасні матеріали. За словами колишнього директора ТРЦ «Аладдін» Романа Ємця, мета реконцепції була в тому, щоб оновити торгівельний центр, який застарів і фізично, і морально після 10 років експлуатації. «Це обійшлося компанії в близько 30% річного доходу», - зазначає Ємець.

З огляду на, що орендна площа ТРЦ становить 10 600 кв. м, а в 2014 році середні орендні ставки в торгових центрах варіювалися в межах $ 30-70 за кв. м, то реконцепция коштувала «Аладдину» від $ 1 млн до $ 2,5 млн.

«Ми зробили ремонт, не втративши жодного орендаря», - розповідає директор «Аладдіна» Лариса Банах. Вакантність центру до недавніх пір складала 7%, але за останній місяць збільшилася через відхід винного супермаркету «Поляна», який обіймав площа 600 кв. м. У травні в ТРЦ закрився останнім в Україні магазин In Wear. Тому зараз вакантність складає близько 13-14%.

Завдяки реконструкції торгівельного центру не відбувся відтік орендарів. «Реконцепція дала торговому центру заповнюваність, яку вдалося зберегти в найбільш кризові моменти, навіть під час коливань курсів валют. Зіграла роль і реструктуризація боргу іноземного кредитора, це дало можливість зберегти орендарів і надати їм знижки », - говорить Лариса Банах.

Результатом настільки успішно виконаного проекту компанія «Інтер Флатінум» була відзначена заслуженою подякою від замовника.